30-45 min
SOTHYS ORGANICS ® Organic certified radiance treatment
Šī ekspresprocedūra ar svaigo aromātu pamodina ādu un piešķir tai tūlītēju mirdzumu. Jutekliskuma un efektivitātes apvienojums jaunajā sertificētajā organiskajā Sothys Organics ™ sejas procedūrā. Iegremdējieties pašā dabas sirdī unikālas mūzikas pavadībā un izbaudiet dziļas relaksācijas mirkli, ko jums sniedz dziļi atslābinoša sejas un galvas ādas masāža.

Visiem ādas tipiem, pat jutīgai.

100% apmierinātība (piepildīta, komforta, starojoša āda)* 
2x MAZĀK STRESA PĒC PROCEDŪRAS* 
+22% āda staro** 

*Pašnovērtējums 20 personām (sievietēm un vīriešiem) pēc 1 procedūras. **Instrumentālais novērtējums 20 personām (sievietēm un vīriešiem) pēc 1 procedūras.
SOTHYS ORGANICS®, organiskā ādas kopšana ar kosmeceitisko efektivitāti. 
Pašā Francijas Korēzes reģiona sirdī mūsu Sothys progresīvo pētījumu laboratorija ir izstrādājusi SothysOrganics ® līniju, kas perfekti apvieno sevī dabīgu ādas kopšanu un paaugstinātu efektivitāti: ORGANIC CERTIFIED un VEGAN sērija ar dziednieciskām īpašībām.

SERTIFIKĀCIJA 
— Lai garantētu patērētājiem pilnīgu caurspīdīgumu, Sothys ir sertificējis visu sortimentu Ecocert, saskaņā ar starptautisko Cosmos standartu.
SENSUĀLĀ KOMPONENTE 
— Jauna profesionāla procedūra ar rekordlielu efektivitāti un 4 mājās izmantojami produkti, kas pamodina visas jūsu sajūtas, ar svaigu anīsa aromātu. 
DABĪGUMS 
— Sothys Advanced Research iedziļinājās Korrēzes dabas mantojumā, lai identificētu jaunu unikālu aktīvo vielu: bērzu sulu* un atlasītu dabiskas aktīvās sastāvdaļas, kas izgājušas sertifikāciju. 
“EFFISCIENCE” – EFEKTĪVĀ ZINĀTNE
— Sothys Formulation laborarorijas komanda ir veiksmīgi izstrādājusi īpaši efektīvas formulas, vienlaikus ievērojot stingrus ierobežojumus. — Sothys – šauri specializēts profesionāls zīmols, kas jau kopš dibināšanas pirmsākumiem izceļas ar nelokāmu APŅEMŠANOS veikt pētījumus un inovācijas skaistumkopšanas jomā, tāpēc mēs varam piedāvāt saviem klientiem labāko no dabas veltēm. 

Bioloģiski aktīva sastāvdaļa BĒRZU SULA  
- no Sothys Advanced Research. 
Sula tiek savākta pierobežas zonā starp Kantālu un Korēzi, dažus kilometrus no Sothys dārziem Oriakā. Sulas savākšana ir roku darbs un to veic profesionālis, rūpīgi izvēloties šim mērķim atbilstošus kokus (vecums, diametrs utt.).
Ekoloģiski tīru , sulu sāk vākt no februāra beigām līdz marta sākumam, kad no bērziem sāk tecēt sulas, un beidzas tad, kad sāk plaukt pirmie pumpuri. Pēc sulas savākšanas caurumu kokā aizpilda ar koka dībeli, lai koks varētu atjaunot savu mizu.
Bērzs var saražotsulu līdzpat 200 litriem dienā, Sothys no pārstrādā 5 līdz 10 litrus dienā no viena koka. 

Bērzu sula, bagātināta ar cukuru un minerālvielām, ir plaši zināms pateicoties savām mitrinošām un atjauninojošām īpašībām.

PROFESIONĀLAS PROCEDŪRAS ORGANIC CERTIFIED RADIANCE TREATMENT ETAPI

Vilkābeles ziedu losjona Hawthorn floral lotion* izsmidzināšana ādas mitrināšanai, tonizēšanai un atjaunināšanai. Virspusēja ādas attīrīšana ar eļļū Cleansing oil face&eyes- mīkstina, reģenerē, aizsargā un piešķir ādai elastību. Pēc tam eksfoliējiet sejas, kakla un dekoltē ādu ar Skin radiance exfoliant ādas mitrināšanai, atjaunināšanai un dzīļai attīrīšanai. Pirms un pēc maskas uzklāšanas veiciet revitalizējošo soli ar atjaunojošo bērzu sulas serumu Revitalising birch serum. Ietinošas maskas Radiance wrap mask laikā veiciet vispārējo sejas un galvas masāžu līdzsvara atjaunošanai. Procedūra nobeidzas ar mitrinošo un atjauninošo emulsiju Revitalising emulsion uzklāšanu. *Katrā procedūras posmā nepieciešams uzspiest izsmidzinātāju 10-12 reizes.


Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.