60 min
Homme
Ekskluzīva procedūra, kas radīta vīriešu ādas kopšanai, ņemot vērā visas tās īpatnības. Rezultāts – optimāla ādas mitrināšana, grumbu izlīdzināšana, ādas piesātināšana ar barojošiem elementiem, ādas komfortabla stāvokļa radīšana, dziļi relaksējot un mazinot stresu.
Visu atjaunotās vīriešu līnijas Sothys Homme kosmētisko produktu sastāvā – olivīna ekstrakts (Volcanic rock), bagāts ar magniju, kas pastiprina ādas spējas aizsargāties no apkārtējās vides negatīvo faktoru iedarbības.

Procedūra sākas ar atslābinošu plecu un apkakles masāžu ar ēteriskām eļļām, stimulējošām asinsriti. Saudzīgs ādas pīlings ar riolīta daļiņām dziļi attīra un izvada toksīnus. Galvas matainās daļas relaksējoša masāža ar vitamīniem un aminoskābēm bagātu losjonu. Pēc tam seko sejas masāža ar vieglas tekstūras krēmu, kas efektīvi baro, dziļi mitrina, atjauno ādas imunitāti un veicina grumbu izlīdzināšanos. Maska tiek piemeklēta atkarībā no ādas stāvokļa, vajadzībām un klienta vēlmēm.

Rezultāts – lieliska relaksācija un veselīgs, kopts izskats!

Maksimālam komfortam netiek rekomendēts skūties vismaz stundu pirms procedūras (vislabāk vienu dienu iepriekš), kā arī skūties tajā pat dienā pēc procedūras.
Visos procedūras Sothys Homme etapos ietilpst manuālā masāžas tehnika Digi-Esthètique®, ko radījusi un patentējusi kompānija SOTHYS. Digi-Esthètique® ir refleksoterapijas, limfodrenāžas un estētiskās masāžas simbioze, pateicoties kurai secīgi tiek iedarbināti un veicināti organisma iekšējās regulācijas mehānismi.

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.